KREMAS - KOREKTORIUS SU SPALVA AKIŲ ZONAI

  • Dalintis

Kremas su šviesą atspindinčiais pigmentais ir odą puoselėjančiomis aktyviomis veikliosiomis medžiagomis iššviesina paakių zoną, gerina ir stiprina paakių odos mikrocirkuliaciją.

Daugiau informacijos

  • Dalintis

35,78 €

product description

Ideali kremo tekstūra greitai susigeria, neapsunkina odos ir nesubėga į raukšleles. Nepriekaištingai maskuoja netobulumus: tamsius ratilus apie akis, įdubusius paakius, nuovargio žymes ar paraudimus. Drėkina,suteikia gaivaus ir sveiko švytėjimo.

Ryte naudoti įprastinį kasdieninį kremą, ant viršaus paskirstyti kremą-korektorių su spalva patamsėjusiai akių zonai.

Naudojimo ypatumai:

1-Šviesinti: Nedidelį kremo-korektoriaus kiekį paskirstyti paakių zonoje, po antakiais, ties vidiniu akies kampu. Kruopščiai išmodeliuoti. Tęsti paskirstant kremą pudrą ar birią pudrą ir tt.

2-Skaistinti: Nedideliu kremo kiekiu padengti sekančias zonas: tamsūs ratilai, švervės, nosies-lūpų raukšlelės, lūpų kampučiai, smakro įduba, mimikos raukšlės). Kruopsčiai išmodeliuoti. Tęsti paskirstant kremą pudrą ar birią pudrą ir tt.

3-Maskuoti: Nedidelį kiekį kremo paskirstyti ir išmodeliuojant maskuoti pigmentines dėmeles ar kitus netobulumus

Hipoalerginis aktyvas

MIKROKAPILAIRŲ SIENELIŲ STIPRINIMAS ir MIKROCIRKULIACIJOS AKTYVINIMAS = Augalinis kompleksas : Dygioji pelžiedė,  Azijinė centelė, Medetka, Paprastasis kaštonas, Saldymedis.

KRAUJO PIGMENTŲ, DĖL KURIŲ PATAMSĖJA PAAKIŲ ZONA, ŠALINIMO STIMULIAVIMAS ir LOKALIŲ UŽDEGIMINIŲ PROCESŲ ŠALINIMAS= Fukuso ekstratkas

DRĖKINIMAS = Augalinės kilmės glicerinas

ŠVIESINIMAS ir MASKAVIMAS = Šviesinamasis pigmentas (mika pudra)

Panašios prekės

Top