Moderni ir pažangi kompanija, moksliniai tyrimai ir plėtra be limitų visada ieškome aukštų koncentruotų. 

Nuo pat pradžių prekės vardas "Académie Scientifique de Beauté" buvo platinamas iš išskirtinės ir prestižinės "Rue Saint-Honoré" vietos Paryžiuje: pirmasis Prancūzijos grožio salonas. "Académie" steigėjas buvo įsitikinęs galimu amžinu jaunatviškumu, bet tik tada, kai odos priežiūros produktai būtų griežtai ir moksliškai suformuluoti. Jo praktinė patirtis ir prancūziško stiliaus meistriškumo standartas greitai pasistūmėjo visame pasaulyje.

"Académie" specialistai apmokyti, įsigilinti į vartotojo lūkesčius, kad būtų galima pritaikyti pačias tinkamiausias priemonės kiekvienam klientui. Mūsų grožio specialistai pateikia specialius patarimus, paaiškinimus apie mūsų įvairius aktyvius ingredientus, kad geriau suprastumete ir tinkamai naudotumėte "Académie" produkciją.

Kompanija MAISON ACADMIE SCIENTIFIQUE de BEAUTE įkurta Dr. Aleksandre Lamotte 1890

Jos patirtis gyvuoja grožio industrijoje jau daugiau nei šimtmetį. Nuo garsiosios « Princesse des Crèmes » ar « Princesse des Poudres », nepamirštant « Rubis Pompadour » kompanija iki šių dienų stebina pasaulį savo išskirtinumu.

1926 - Georges Gay, gydytojas farmacininkas perima kompanijos verslą ir nuo to laiko Academie Scientifique de Beaute yra šeimos verslas, perduodamas iš kartos į kartą.

1928 metais - įkurta pirmoji Prancūzijoje Grožio Estetikos mokykla prestižinėje Sait Honore gatvėje. Ji tampa garsiausia to meto mokslo įstaiga grožio estetikos specialistams ruošti.

1929 metais Georges Gay grožio kultą suvienija su mokslu. Iškelia moto : "Tik aukščiausios kokybės produktai garantuoja rezultatą". 

1931 metais - tarptautinėje parodoje Paryžiuje (8 milijonai lankytojų /parduota 33 milijonai bilietų/ per šešis mėnesius) Academie Scientifique de Beaute suteiktas Generalinio Gubernatoriaus auksinis medalis.

1933 metais - savo lojalumą Academie Scientifique de Beaute kompanijai rodo tokios įžymios žvaigždės kaip aktorės Michele Morgan, Marie Bell, Sim Viva arba Marie Glory. "Svečiu knygose", atskleidžiamas lojalumas Academie prekiniam ženklui.

1934 metais po ilgų Brown Sequard ir Voronof mokslinių studijų, Georges Gay pristato "Vivormones"  ampules, į kurių sudėtį įeinantys aktyvai-hormonai atradimas odos estetikos srityje kaip odą regeneruojantis produktas. Tuo pačiu laikotarpiu sukurtas ir kremas "Harmonyl" prolonguojantis odos priežiūros procedūrų poveikį.

1936 metai - pirmasis pasaulyje patentas. Tai svarbūs metai tarptautinėje grožio industrijoje. Pirmą kartą istorijoje kolagenas integruotas į kremų sudėtį.

1949 metais - pasirodo pirmieji Bronzecran linijos produktai, skirti priežiūrai ir apsaugai nuo saulės.

1952 metai - Pirmasis drėkinimasis/gydomasis kreminis fluidas

1953 metais - Prekinio ženklo dinamizacija.
Gérard Gay, Georges Gay sūnus ir vaistininkas pradededa vadovauti Maison Académie Scientifique de Beauté. Jo politika grindžiama atnaujinimu ir dinamiškumu, tikslu būti išskirtiniais psaulinėje rinkoje.

1954 metais - Sukurtas garsusis "Hydraderm Cream". Kremas - "kalbantis pats už save".

1960 metais - Pirmasis savaiminio įdegio losjonas visame pasaulyje!
"Bronz'Express Tinted Lotion" yra kultinis Academie prekinio ženklo produktas. Šiandien per minutę visame pasaulyje parduodamas bent vienas buteliukas šio losjono.

1969 metais - Pirmieji kremai jautriai odai.
"Hypo-Allergique" linijos pradžia, kuri tuo metu buvo vienintelė gydomoji kosmetika ypač jautriai odai. Įvairiose formulėse integruotas "Hypo-Allergique" aktyvas apjungia desensibilizuojančias, raminančias ir priešuždegimines savybes. Vienas iš produktų yra "maitinamasis kremas - Seve Miracle", įskaitant pirmą kartą panaudotą R.N.A. (ribonukleino rūgštį), kuri padeda sulėtinti odos senėjimo procesus, atgaivina epidermį. Šiandien "Sève Miracle" vis dar yra vienas iš populiariausių Academie produktų pasiūloje. Jis buvo patentuotas (patentas Nr. 6-924-981), kaip ir pirmasis kolagenas.

1973 metais - Iš kartos į kartą.
Po ankstyvos Gérard Gay mirties Emma, jo žmona, turinti du nepilnamečius vaikus, valdo "Maison Académie Scientifique de Beauté". Ji pirmoji įveda jojobos aliejų į produktų formules.

1989 metais - Gérard Gay dukra, Laurence, prisijungia prie "Maison Académie Scientifique de Beauté" kaip pirkimų direktorė. Po kelerių metų jos vyras, Christophe Therme, pradeda dirbti kompanijoje ir aktyviai plėtoja prekinį ženklą užsienyje, kuris šiandien yra 67 šalyse.

1988 metais - Grožio galia 4
"Académie" - moderni kompanija su revoliucine koncepcija išleidžia vadinamą "Beauty Quadrant", su keturiais produktais, išmintingai paskirstytais elegantiškoje pakuotėje. Keturi suderinami, vienas kitą papildantys, esminiai ir veiksmingi gydymo būdai kovai su matomais senėjimo požymiais.

1993 metais - sukuriama atkuriamoji ir odos senėjimo procesus lėtinanti linija.
Labai svarbūs metai Academie kompanijai, pradėjusiai kurti liniją, pavadintą "Mokslinė sistema". "Académie Laboratories" itin didžiuojasi šiais produktais, kurie laikomi išskirtinių formulių stebuklu. Linijos produktuose  sukoncentruotos novatoriškos ir moksliškai pagrįstos aktyvios sudedamosios dalys. Rezultatai - nuostabūs. Nepaneigiama sėkmė!

2000 metais - Hidratacijos kvintesencija.
Pradinis produktas -  "Hydraderm Cream". Tada buvo sukurtas "100% Hydraderm" linija su 3 -jais žingsniais poveikiu odai: greita hidratacija, ilgalaikė drėgmė ir anti-dehidratacija. Ir šį kartą "Académie" pirmoji kompanija, kuri pakeičia  šioje linijoje esantį  vandenį į  100% natūralų ir originalų "Apple Water" ("Obuolių vandenį"), kuris puikiai dera su odos fiziologija.

 

2006 metais - Linija vyrams.
2008 metais - Pirmoji dukterinė įmonė.
Pirmosios dukterinės įmonės Vokietijoje sukūrimas - "Académie" dinamiškumo paskirstymas vienoje iš svarbiausių Europos kosmetikos rinkų.
2009 metais - Dermo-Cosmetic Expert odos priežiūros procedūros.
"Derm Acte" serijos sukūrimas - vienija dermatologiją ir kosmetologiją. Kiekvieno produkto dedamieji akyvai yra galingos veikliosios medžiagos, kurias gerai žino medicinos specialistai (hialurono rūgštis, natūralus kolagenas, glikolio rūgštis, salicilo rūgštis ...) Jos padeda pasiekti optimalų rezultatą ir efektyviai spręsti odos problemas.
2011 metais - 4-ta karta.
Cyrille Therme ir Jennifer Weinfeld, Georges Gay's anūkai prisijungia prie "Maison Académie Scientifique de Beauté" kaip "Export Area Manager" ir strateginio marketingo vadybininkai.
2012 metais - Kompanijoje vadinami "Moksliniu proveržiu".
Po kelerių metų mokslinių tyrimų ir plėtros "Académie Laboratories" siūlo "naujos kartos" regeneruojamąjį serumą: "Marvelous Formula". Tai paslaptis? Mokslinis laimėjimas: unikalus nuostabus kokteilis, kuriame yra net 57 aktyvai. Produktas koncentruotas iki 41,7%! Kosmetikos revoliucija, kuri dramatiškai keičia odą ir suteikia išskirtinių rezultatų.

2013 metais - Nauja gamykla ir naujos mokslinės laboratorijos.
Dėl didėjančios plėtros "Académie" gali investuoti į naujas ir pažangiausias gamybos technologijas, atitinkančias aukščiausius kokybės standartus:

ISO 22 716 standartą, sertifikatą, kuris garantuoja patikimą ir kokybišką produkto gamybą.

2015 metais - 125-asis jubiliejus.
Pirmoji limituotos gamybos "Académie Scientifique de Beauté" 125-osioms metinėms skirta "Princesės kremo" reedukacija, simbolinė odos priežiūra, rodanti nuostabią, retą ir autentišką šeimos kompanijos istoriją per metus, dešimtmečius ir amžius ...


Top